logo

Хімчистка стільців — ця послуга має великий попит, адже це найпоширеніший предмет інтер’єру в будь-якому домі чи офісі. Через часте користування мебельна оббивка швидко втрачає привабливий зовнішній вигляд, але це легко виправити за допомогою професіоналів.

Регулярний догляд за меблями продовжить термін її експлуатації, позбавить вас від необхідності часто міняти меблювання. І просто збереже приміщенню доглянутий, акуратний вигляд.

Awesome Image

З якими забрудненнями може впоратись хімчистка стільців

Awesome Image

Самостійна боротьба із забрудненнями звичайно закінчується тим, що меблі стають не придатні для використання. Інша справа — професійна хімчистка стільців. Потужне італійське обладнання, професійна хімія допоможуть позбавитись від:

 • плям крові;
 • сечі та інших слідів, залишених домашніми улюбленцями;
 • лаку для нігтів чи фарби;
 • слідів від джинсів і брюк;
 • застарілих плям невідомого походження.

Хімчистка стільців передбачає боротьбу не тільки із самим забрудненням, але і з неприємним запахом, який йде від нього, і часом складно його вивести навіть якісними побутовими чистячими засобами.

Як це працює

Наша компанія займається чисткою офісних стільців, оббитих шкірою, тканиною натурального та синтетичного походження. Процес співробітництва з нами виглядає просто:
 • 01
  Оформлення заявки
  Ви можете привезти предмети меблювання самостійно або викликати експерта з чистоти додому чи в офіс.
 • 02
  Оцінка майбутніх робіт
  Спочатку спеціаліст обере засіб чистки і вирішить, яке обладнання найкраще використовувати в даному випадку.
 • 03
  Хімчистка стільців
  Для чистки м’яких меблів ми використовуємо екстракторну машину, яка збирає весь бруд за допомогою вологого прибирання, для шкіряної — спеціальні шампуні.
 • 04
  Сушка
  Дуже важливо дати меблям час висохнути. Зазвичай вистачає 1 - 2 години, після чого стільці знову можна використовувати.
::Мы работаем только на современном чистящем оборудовании и используем качественные средства. Они не только хорошо справляются с загрязнениями, но и абсолютно безопасны для детей и взрослых, не вызывают аллергических реакций.::
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Ціни на чистку стільців в Херсоні

Ми зафіксували всі ціни, щоб ви могли заздалегідь самостійно порахувати, яка буде вартість чистки оббивки. Ціна послуги розраховується тільки з урахуванням квадратного метра обробленої поверхні. Ні конфігурація виробу, ні матеріал оббивки на ціну не впливає!
 • Icon
  Хімчистка м’яких меблів
  80 грн / м2
 • Icon
  Хімчистка шкіряних меблів
  100 грн / м2
 • Icon
  Виїзд до замовника
  20 грн
 • Icon
  Доставка в межах міста
  50 грн
Доступна послуга доставки за межі міста, розраховується індивідуально

Замовити послугу хімчистки стільців


  Ми працюємо без вихідних, тому замовити послугу ви можете в будь-яких день тижня з 9:00 до 18:00. Зв’язатись із нами можна по телефону або заповнивши форму.

  Часто задавані питання

  Це очистка меблів від плям, різних забруднень і неприємних запахів за допомогою професійної техніки та спеціальних засобів для чистки.
  В середньому робота триває 1-3 години і залежить від кількості стільців, їх конфігурації, ступеня забрудненості. Після чистки важливо надати меблям час висохнути. Це займає ще 1-2 години.
  Вартість чистки меблів з шкіри складає 100 грн за квадратний метр, хімчистка обивки з тканини — 80 грн за квадратний метр.
  Замовити послугу можна за телефонами:+38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25 або заповніть форму, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом.