logo

Озонування позбавляє приміщення від неприємних запахів, надає свіжості та очищує повітря. Після цієї процедури дійсно стає легше дихати, тому що кімнати наповнюються киснем. Бюро Чистоти “Мойдодир” проводить озонацію в жилих, комерційних приміщеннях, а також в салонах авто.

Awesome Image

Що таке озонування квартири

Awesome Image

Озонування — це процес очищення повітря та поверхонь за допомогою озону. Цей газ є природним окислювачем. Але найголовніше, йому притаманні бактерицидні властивості: знезаражує повітря та предмети, знищує хвороботворні бактерії та віруси.

Процедура озонування приміщення абсолютно безпечна для людини та тварин, крім того, вона не є шкідливою для навколишнього середовища. Одна із багатьох переваг цієї технології очищення кімнат — відсутність необхідності у застосуванні агресивних хімічних розчинів та препаратів.

В руках спеціаліста — тільки пристрій під назвою "озонатор". Обладнання виробляє озон із навколишнього середовища. При цьому весь надлишковий газ, що утворюється в процесі, перетворюється на кисень.

Озвонація допомагає усунути неприємні запахи самого різного походження:

 • будівельних розчинів та порошків;
 • лікувальних препаратів;
 • затхлості, плісняви;
 • сигаретного диму;
 • гару, пожежі;
 • тварин.

Ціни на озонування приміщень

Ми пропонуємо фіксовані ціни на послуги очищення повітря. Вартість розраховується, виходячи з площі приміщення, яке потрібно обробити:
 • Icon
  Озонація салону авто 300 грн
 • Icon
  Приміщення до 50 квадратних метрів 700 грн
 • Icon
  Від 50 до 100 квадратних метрів 1000 грн
 • Icon
  Від 100 до 150 квадратних метрів1500 грн
Сплачуйте послуги будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Ніякої передплати. Розрахунок проводиться тільки після надання сервісу. Якщо обробка проводиться після розбитого термометра, для повної нейтралізації ртутних парів час обробки збільшується у 2 рази, що збільшує вартість обробки 1 м2 вдвічі.

Переваги озонування

 • 01
  Абсолютна безпечність
  Озонування приміщення не викликає алергічних реакцій у дітей та дорослих, оскільки в процесі спеціаліст не використовує ніяких чистячих засобів. Навпаки, після обробки легше дихається.
 • 02
  Дезінфекція приміщення
  Під час насичення повітря озоном знищуються хвороботворні бактерії та віруси, спори грибків та плісняви. На відміну від освіжувачів, озонування не маскує запахи, а усуває їх причину.
 • 03
  Універсальність
  Бюро Чистоти “Мойдодир” проводить озонування будь-яких приміщень: квартир та котеджів, кафе, ресторанів, готелів. Ви можете звернутися до нас після ремонту, спалахів у кімнатах або в тому випадку, якщо житло довго було зачиненим.

Як замовити послугу озонування приміщень в Херсоні


  Бюро Чистоти “Мойдодир” працює цілий рік, без вихідних. Тому ви можете обрати для озонування приміщення будь-який зручний для вас день, включаючи суботу та неділю. Чекаємо ваших заявок за телефонами +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25. Ви також можете залишити заявку на сайті, і наші працівники зв'яжуться з вами.

  Часто задавані питання

  Ми знаходимося в Херсоні, за адресою: проспект Димитрова 1, в’їзд на вул. Старий УкрНІІОЗ, 26 (Шуменський м-н, пл. Цюрупи).
  Процедура триває від 30 хвилин — точний час залежить від площі квартири або офісу.
  На сайті вказані актуальні ціни: від 700 до 1500 гривень, в залежності від площі обробки.
  Телефонуйте на наш номер +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25 або залишайте заявку на сайті, і ми перетелефонуємо.