logo

Професійна хімчистка диванів впорається з такими плямами і забрудненнями, яких неможливо позбутись побутовими засобами. Якщо спробувати самостійно відчистити оббивку від слідів жиру, фарби, косметики або червоного вина, скоріш за все, ви зіпсуєте матеріал. І залишиться тільки викинути річ.

В руках спеціалістів Бюро чистоти «Мойдодир» — потужні пароочисники, миючі пилососи, перевірені чистячі засоби. Довірте нам свої меблі і ви гарантовано повернете вашим диванам презентабельний зовнішній вигляд.

Awesome Image

Яких забруднень можна позбавитись за допомогою хімчистки

Awesome Image
 • Плями жиру, олії.
 • Сліди лаків, фарби, клею.
 • Відбитки і розводи косметики.
 • Плями від червоного вина, соку, соусів.
 • Відмітини плісняви, іржі, кіптяви.

Професійний клінінг впорається і з загальною запиленістю меблів. Після обробки спеціальними препаратами оббивка дивану буде виглядати новою.

Частіше за все до нас звертаються за допомогою, якщо діти забруднили оббивку їжею, гості ненавмисно пролили коктейль або предмет меблів помітили тварини. Ми постараємося допомогти в кожній з цих ситуацій.

Але «Мойдодир» рекомендує: візьміть за правило визивати клінерів час від часу, незалежно від подій, що відбуваються. Навіть якщо чохли не виглядають сильно брудними, хімчистка дивану допоможе меблям довше зберігати презентабельність і подовжить термін її експлуатації.

Як це працює

 • 01
  Ваша заявка
  Зателефонуйте, замовте зворотній дзвінок або заповніть форму на сайті.
 • 02
  Узгодження деталей
  Ми перетелефонуємо вам, щоб уточнити зручну дату та час клінінгу.
 • 03
  Візит спеціалістів
  Чистка триває від однієї до трьох годин: точний час залежить від розміру та конфігурації дивану.
 • 04
  Трохи терпіння
  Після обробки меблям потрібно дати час на висихання.
Ми працюємо тільки на сучасному обладнанні і використовуємо якісні засоби. Вони не тільки можуть легко впоратись із забрудненнями, але й абсолютно безпечні для дітей та дорослих, не викликають алергічних реакцій.
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Ціни на хімчистку диванів на дому в Херсоні

Перевага нашої клінінгової служби — фіксовані ціни на прання чохлів та чистку м’яких меблів. Матеріал оббивки, конфігурації предмету меблів не має ніякого значення: ви сплачуєте тільки за площу поверхні, що обробляється:
 • Icon
  Чистка м’яких меблів
  80 грн / м2
 • Icon
  Хімчистка шкіряних меблів
  100 грн / м2
 • Icon
  Виїзд спеціалістів додому
  20 грн

Замовити послугу професійної чистки диванів


  Чтобы заказать чистку мебели в Херсоне и пригородах, набирайте номер +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25, или заполните короткую заявку на сайте. Получив запрос, мы сами перезвоним, чтобы договориться о времени клининга. Щоб замовити чистку меблів у Херсоні та передмістях, набирайте номер +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25 або заповнюйте коротку заявку на сайті. Ми отримаємо запит та зателефонуємо, щоб домовитись про час клінінгу.

  Часто задавані питання

  Це професійний клінінг, що справляється із найбільш складними видами забруднень, не пошкоджуючи поверхні. Ми використовуємо для хімчистки диванів і мийки шкіряної оббивки передове італійське обладнання та якісні гіпоалергенні засоби.
  Близько години. Час клінінгу може збільшитися до 2 годин, якщо диван великий, а забруднення складні. Також варто враховувати, что меблям після чистки потрібно 3 - 5 годин, щоб висохнути.
  В залежності від матеріалу оббивки хімчистка дивану обійдеться у 80 або 100 гривень за квадратний метр. Обробка шкіряної поверхні коштує 100 гривень за кв.м, усіх інших — 80 гривень.
  Щоб замовити недорогу і якісну хімчистку, набирайте наші номери: +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25. Ви також можете заповнити коротку форму заявки на сайті, і ми самі зателефонуємо, щоб домовитися про деталі.