logo

Щоб повернути килимовим покриттям акуратний вигляд, недостатньо їх пропилососити і навіть почистити щіткою. З часом вони неминуче накопичують пил, пилових кліщів, бруд, на них можуть з'являтися лискучі плями. З такими забрудненнями впорається тільки професійна хімчистка ковроліну.

Бюро чистоти «Мойдодир» проводить чистку ковроліну з виїздом додому або в офіс. Ми відчистимо підлогове покриття у приватній квартирі і домі, у кафе, ресторані, готелі, будь-якому іншому приміщенні комерційного призначення.

Ми швидко і акуратно видалимо плями і загальну запиленість. Після обробки покриття якісними препаратами, миючими пилососами та потужними пароочисниками воно буде виглядати як нове.

Awesome Image

В яких випадках може допомогти хімчистка ковроліну

Awesome Image

До нас звертаються з такими типами забруднень:

 • Пил та бруд.
 • Фарба, штукатурка, побілка, інші будівельні розчини.
 • Відбитки кетчупу, майонезу, червоного вина, інших харчових продуктів.
 • Сліди декоративної косметики.
 • Плями від жиру та олії.
 • Гар, кіптява, попіл.
 • Пліснява, грибок.

Хімчистка ковроліну часто справляється з такими видами забруднень, які на перший погляд можуть здатися безнадійними. Але якщо матеріал не пошкоджено, спеціалісти «Мойдодира» будуть намагатися відчистити його.

Професійна суха чистка та мийка ковроліну подовжує термін експлуатації покриття. Тому навіть якщо на поверхні немає видимих плям та розводів, хімчистку корисно проводити хоча б раз на рік, щоб зберегти красу покриття.

Як це працює

 • 01
  Оформлення заявки
  Призначайте зручну дату і час чистки покриття вдома
 • 02
  Виїзд спеціалістів
  Наші спеціалісти приїдуть за вказаною адресою в Херсоні та передмістях. Ми чистимо усі види килимових покриттів незалежно від матеріалу і розмірів.
 • 03
  Хімчистка ковроліну
  Спочатку ми оцінимо стан поверхні, оберемо відповідні до ситуації засоби. Потім проведемо обробку миючим пилососом, застосуємо засоби для видалення плям, роторні машини.
 • 04
  Сушіння покриття
  Спеціалісти видалять залишки миючих засобів, проведуть кондиціонування, розчешуть ворс і висушать покриття.
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Ціни на хімчистку ковроліну в Херсоні

Бюро чистоти «Мойдодир» встановило фіксовану вартість чистки ковроліну. Вона не залежить від матеріалу, складності забруднення та інших факторів. Ви завжди сплачуєте, виходячи тільки з обробленої площі:
 • Icon
  За квадратний метр килимового покриття
  80 грн / м2
 • Icon
  Виїзд спеціалістів додому в Херсоні
  20 грн
Розрахувати вартість чистки ковроліну

Замовити професійну чистку ковроліну


  Залишайте заявку на сайті або набирайте наш номер:
  +38(050) 396-36-66, +38(055)244-45-25!

  Бюро чистоти «Мойдодир» працює без вихідних. Наші співробітники приїдуть за вказаною адресою і привезуть із собою все необхідне обладнання та миючі засоби.

  Ми використовуємо тільки професійну техніку і якісні миючі засоби. Вони не викликають алергічних реакцій і є абсолютно безпечними для людей і тварин.

  Часто задавані питання

  Це професійний клінінг, що проходить у декілька етапів із застосуванням спеціальної техніки і хімічних засобів. Він справляється з усіма видами забруднень.
  Це залежить від площі обробки. Зазвичай чистка ковроліну триває від 1 до 3 годин, але потрібно враховувати, що покриттю після цього необхідно висохнути, а це також може зайняти пару годин.
  Ми пропонуємо фіксовану ціну: 55 гривень за квадратний метр покриття. Матеріал, складність забруднень та інші фактори на ціну не впливають.
  Набирайте номер, вказаний зверху сторінки або залишайте заявку на сайті. Для цього достатньо заповнити лаконічну форму, і ми самі перетелефонуємо, щоб обговорити деталі.